Plan Na Szczupłą Sylwetkę W Nowym Roku.

 ciąg dalszy artykułu: Z Nową Figurą W Nowy Rok – Jak To Zrobić?

Skoro zdecydowałaś się, że wraz z Nowym Rokiem zaczniesz się odchudzać, powinnaś wcześniej opracować plan.

Samo rozpoczęcie diety i ćwiczeń może nie wystarczyć – ważne jest, aby dostosować podjęte działania do swojego organizmu. Równie ważna w tym zadaniu jest motywacja.

Możemy wyróżnić  motywację zewnętrzną – odchudzamy się bo np. rodzina twierdzi, że powinniśmy, oraz motywację wewnętrzną – czyli robimy to dla nas samych. Kluczem do sukcesu jest ten drugi rodzaj motywacji, kiedy my sami chcemy dobrze się czuć, zdrowo się odżywiać, lepiej wyglądać.

Aby osiągnąć sukces warto ustalić sobie małe cele np. w ciągu miesiąca zrzucę 1 kg i jeśli to osiągniemy nagrodzić się np. wyjściem do kosmetyczki, kupnem perfum czy jakiegoś drobiazgu. Takie małe sukcesy motywują nas, a gdy je podsumujemy pod koniec roku okaże się, że odnieśliśmy ogromne zwycięstwo nad swoimi słabościami.

Podczas odchudzania z pewnością pojawią się pokusy – oczywiście jak już wcześniej było wspomniane, jeśli raz na jakiś czas im ulegniesz nic się nie stanie, ważne jednak, abyś powróciła potem do diety.

Jeśli natomiast pokusy będą pojawiać się częściej, powinnaś wypracować swój własny sposób oporu – może to być np. własne zdjęcie kiedy byłaś szczuplejsza przyczepione do lodówki, czy zakup spodni o rozmiar za małych, cokolwiek co w chwili słabości pomoże Ci wytrwać.

proslimer odchudzanie

W odchudzaniu poza motywacją liczą się konkretne działania, czyli przeorganizowanie swojego dotychczasowego sposobu odżywiania i połączenie tego z wysiłkiem fizycznym.

W Internecie jest mnóstwo diet, które obiecują szybkie efekty, jednak lepiej skorzystać z usług dietetyka, który ustali sposób odżywiania dostosowany do Twojego organizmu.

Wbrew pozorom, aby organizm tracił kilogramy trzeba dostarczać mu pożywienia, dzięki czemu przyspieszysz metabolizm.

Podczas diety warto wesprzeć się suplementami diety takimi jak np. ProSlimer®, które nie tylko pomogą w walce z nadwagą, ale także uzupełnią brakujące minerały i witaminy. ProSlimer® pobudza procesy metaboliczne, sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej oraz regulacji gospodarki wodnej organizmu.

PLAN NA SZCZUPŁA SYLWETKĘ W NOWYM ROKU.

Produkt wspomaga redukcję masy ciała a następnie utrzymanie jej na prawidłowym poziomie, jednocześnie dostarczając ważnych dla funkcjonowania organizmu witamin i minerałów.

W składzie suplementu znajdziemy ekstrakt z owoców Garcinia Cambogia, która zmniejsza łaknienie,  przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej oraz poprawia metabolizm glukozy, poprawiając wydolność organizmu podczas ćwiczeń.

Ekstrakt z owoców Acai, znajdujący się w produkcie, dzięki dużej zawartości błonnika, przyspiesza przemianę materii, reguluje poziom cholesterolu we krwi, zapewnia długotrwałe uczucie sytości pomagając kontrolować i stopniowo ograniczać ilość spożywanych kalorii.

Poza tym owoce jagody Acai chronią organizm przed wyjałowieniem podczas odchudzania oraz zmniejszają ochotę na słodycze.

ProSlimer® dzięki zawartości ekstraktu z owoców Goji utrzymuje prawidłowe stężenie cukru we krwi a zawarty w nim błonnik poprawia funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

Ekstrakt z młodego jęczmienia zawiera z kolei żywe enzymy trawienne, które poprawiają pracę układu pokarmowego, usprawniają przemianę materii oraz oczyszczają organizm z toksyn.

proslimer dieta

Dwa pozostałe składniki preparatu: ekstrakt z zielonej kawy redukuje łaknienie oraz przyspiesza spalanie tłuszczu, natomiast kwas chlorogenowy spowalnia wydzielanie glukozy do układu krwionośnego, zapobiegając nadmiernemu przyrostowi masy ciała i magazynowaniu tłuszczów.

Bogactwo składników ProSlimer® zapewnia doskonałe wsparcie – w walce o szczupłą sylwetkę. W zrzuceniu kilogramów poza właściwą dietą ważna jest aktywność fizyczna.

Nie każdy rodzaj ćwiczeń zbliży Cię do upragnionego celu dlatego, w tym przypadku także lepiej skonsultować się  z trenerem, który dobierze Ci odpowiedni rodzaj ćwiczeń.

Warto także zmienić swoje codzienne nawyki i w życiu codziennym wybierać schody zamiast windy, przejść przystanek zamiast jechać autobusem, wybierać aktywność zamiast bierności.

Twój organizm z pewnością podziękuję Ci za te wybory, nie tylko szczupłą figurą ale i lepszym zdrowiem!

„Schudnę w 2018 roku” – to postanowienie może się zrealizować. Rozsądek i zdrowe podejście pozwolą Ci się przygotować do tego zadania.

Z właściwą motywacją, dietą wspartą odpowiednią suplementacją i ćwiczeniami pod koniec roku (a może i wcześniej?!) będziesz mogła z dumą odkreślić to postanowienie jako zrealizowane.
http://duhtmlolife.eu/proslimer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook