Jak przyciągnąć pieniądze?

Jak przyciągnąć pieniądze?

Pewnie nie raz się nad tym zastanawiałeś. I miałeś wątpliwości, czy przyciąganie pieniędzy jest łatwe.

W rzeczywistości naprawdę łatwo jest  zamanifestować to, czego pragniesz. Ale nie w taki sposób, o którym zapewne myślisz. Powtarzanie bezmyślnie afirmacji i wizualizacja przez 5 minut nie przyniesie oczekiwanego efektu.

Zdarza się, że ludzie, którzy usłyszeli, że prawo przyciągania może spełnić ich marzenia zaczynają grać na loterii lub zakładają firmę z nadzieją na szybkie urzeczywistnienie się pieniędzy. To jest duży błąd.

Ludzie Ci pracują bez wytchnienia tworząc swoją firmę. A kiedy coś nie wyjdzie, uciekają od jednego przedsięwzięcia do drugiego.

przyciąganie pieniędzy

Oczywiście to tylko frustruje daną osobę. Ludzie są zawiedzeni, że grając na loterii nie wygrywają i twierdzą, że prawo przyciągania nie działa. Prawda jest taka, że Prawo Przyciągania działa zawsze. Tylko trzeba stosować to prawo przyciągania we właściwy sposób.

Zanim zrobisz cokolwiek, żeby pieniądze zamanifestowały się w Twoim życiu, powstrzymaj się. Tak dokładnie, przestać „coś robić”. Zanim zaczniesz przyciągać pieniądze musisz sam dostosować się do tych pieniędzy, których oczekujesz.

Wyrównanie jest ważnym, pierwszym krokiem. Przenosi Twoją energię z miejsca braku, w miejsce, w którym się teraz znajdujesz. Możesz mieć tylko to, co stworzą Twoje myśli. Inaczej mówiąc, otrzymasz dokładnie to, na czym się skupiasz, o czym ciągle mówisz i myślisz.

Dopasowanie każdej rzeczy, której pragniesz , jest bardzo dokładne.

Kiedy chcesz coś szybko osiągnąć i śpieszysz się, żeby podjąć działanie, wtedy przeskakujesz do tworzenia nowych okoliczności, z takim samym stanem świadomości. Ale to tak nie działa. Dlaczego ?

Ponieważ nie jesteś w stanie stworzyć czegoś nowego mając zakodowane w podświadomości stare schematy.

To dlatego większość ludzi nie jest w stanie urzeczywistnić swoich pragnień.

przyciąganie pieniędzy

Moc do łatwego zamanifestowania się pieniędzy jest mocą, która pozwoli Ci żyć w taki sposób, w jaki chcesz. Będziesz cieszył się wolnością finansową w świecie, w którym większość ludzi ciężko pracuje.

Oto najskuteczniejsze sposoby przyciągnięcia do siebie pieniędzy w łatwy sposób.

1.Zmień sposób myślenia o pieniądzach.

Aby stać się potężnym magnesem do przyciągania bogactwa, o jakim marzysz  powinieneś na początek „zbadać” , jak się czujesz, kiedy myślisz o pieniądzach. I to, w jaki sposób o nich myślisz.

Możesz zacząć od zastanowienia się, jakie emocje Ci towarzyszą, kiedy płacisz rachunki. Najczęściej ludzie stają się bardzo spięci i sfrustrowani, że muszą wydać pieniądze.

 A Ty, jak się czujesz w takiej sytuacji? Czy z niechęcią sięgasz do portfela, albo robisz przelew z konta, kiedy trzeba uregulować zobowiązania? Jeśli tak się dzieje, to wtedy manifestuje się poczucie braku. I na pewno nie jest to dobra sytuacja, żeby przyciągnąć do siebie większą gotówkę.
Zmień nastawienie i płać rachunki z radością. Może wyda Ci się to dziwne, ale to naprawdę działa. Twoja podświadomość dostaje sygnał o obfitości, nie o braku. I wtedy otrzymujesz tego więcej.
 przyciąganie pieniędzy

2.Bądź otwarty na wiele możliwości, z których pieniądze mogą płynąć.

Manifestowanie pieniędzy polega na wolności mentalnej, swobodzie myślenia i wolności w postrzeganiu bogactwa dookoła. Możesz przyciągnąć do siebie pieniądze tylko w takim stopniu, w jakim pozwolisz sobie widzieć obfitość wokół siebie. Koncentrując się na poziomie finansowym wyłącznie swojego życia ograniczasz przepływ pieniędzy.

Nie jesteś wtedy w stanie wyobrazić sobie,  że Twoje zasoby finansowe mogą być nieograniczone, ponieważ ograniczasz je Ty sam. Bądź otwarty i zaciekawiony tym co Wszechświat ma Ci do zaoferowania.

Otwórz się na nowe możliwości, określ dokładnie ile pieniędzy miesięcznie chciałbyś mieć na jakie potrzeby i przyjemności je wydasz. Nie zastanawiaj się, w jaki sposób, myśl tylko o efekcie końcowym: nowym domu, samochodzie, czy urlopie na egzotycznej wyspie.

przyciąganie pieniędzy

3. Puść to !

Kiedy ciągle kurczowo trzymasz się myśli o pieniądzach potwierdzasz istnienie braku. Dlatego ważne w całym procesie jest, żebyś „puścił” tę myśl i uwolnił się od niej. Dawanie też ma duże znaczenie ponieważ zasada Wszechświata jest taka, że cokolwiek dajesz od siebie zawsze do Ciebie wraca.

I nie dotyczy to tylko pieniędzy, ale wszystkiego. Jeśli od serca pomożesz komuś, nie tylko materialnie bądź pewny, że zwróci Ci się to w dwójnasób. Kiedy otwarcie dajesz miłość, radość i szczęście wszystkie te dobra wrócą do Ciebie.

Daj coś z siebie szczerze i z miłością, a zyskasz o wiele więcej.

Tylko nie chodzi tu o wyrachowane „dawanie” , kiedy spodziewasz się w zamian wdzięczności i nagrody. Ale prawdziwą, życzliwą i z serca płynącą hojność.

 

6 thoughts on “Jak przyciągnąć pieniądze?

 1. Moim zdaniem nie powinno się skupiać na przyciaganiu pieniędzy, bo one same w sobie nie mają żadnej wartości. To tylko papier stworzony przez człowieka. Ja staram sie skupiać na tym co z tymi pieniędzmi bym chciał zrobić, na co je wydać. Jesli chciałbym posiadać tyle pieniędzy by wybudować dom, to nie przyciagam pieniedzy, tylko skupiam się na efekcie koncowym. Wizualizuje dom, ti jak wygląda, jaki ma rozstaw pomieszczeń i inne szczegóły. Dlaczego mam ograniczac pole dzialania Wszechświatowi? Wszechświat zna nieskończenie wiele dróg by dac mi ten wymarzony dom. Do tego wcale nie muszą być potrzebne pieniądze.
  Zmieńmy sposób myślenia a życie stanie się dla nas dużo łatwiejsze.

  1. Witaj Michale.
   Dziękuję za Twój komentarz. Masz rację, to my nadajemy pieniądzom wartość, same w sobie nie są one ani dobre, ani złe. Niektóre
   rzeczy podobnie, jak Ty wizualizuję i skupiam się na efekcie końcowym. Ale ponieważ rachunki same się nie zapłacą i tu bardziej przyda
   się gotówka stosuję technikę dwupunktu, żeby nie ograniczać Wszechświata. Nie zastanawiam się skąd, bo wiem, że Wszechświat o to zadba.
   Nie skupiam się też na samych pieniądzach, ponieważ im bardziej będziemy o nich myśleć, tym bardziej potwierdzamy brak. A podobne przyciąga
   podobne.

 2. Dzień dobry,
  Przeczytałem artykuł i przyzna szczerze, nie rozumiem w tym tekście różnicy między wizualizacją 5 minut, która nie przyniesie efektu, a myślenie tylko o efekcie końcowym: nowym domu, samochodzie, czy urlopie na egzotycznej wyspie. W jednym i w drugim wypadku skupiam się na rzeczach, które wizualizuje. Gdzie jest różnica ?
  Zasadniczym punktem jest by się uwolnić z tych myśli i nie skupiać co chwilę w ciągu dnia.

  Pozdrawiam

  1. Dzień dobry Łukaszu.
   Dziękuję Ci za komentarz. Może nie do końca sprecyzowałam o co mi chodzi. Napisałam o 5 min bezmyślnego powtarzania afirmacji i równie niedbałej wizualizacji.
   Chodzi o to, że powtórzenie kilkakrotnie danego zdania i pomyślenie chwilę o domu, który chce się mieć w trakcie zajęć domowych, czy oglądania TV na pewno nie
   przyniesie oczekiwanego efektu. Potrzebna jest chwila spokoju i najważniejsze – wewnętrzna radość i pewność, że ten dom jest już nasz. To nasze wewnętrzne przekonanie
   i radość ma bardzo dużą moc.Uczucie takiej radości można osiągnąć będąc za coś wdzięcznym.
   Masz rację, że trzeba „puścić’ myśl, jeśli będziemy myśleć, dlaczego jeszcze czegoś nie otrzymaliśmy dajemy Wszechświatowi sygnał braku.

 3. Witaj ciekawe to co puszesz w takim razie prztaczając twój komentarz ,,Chodzi o to, że powtórzenie kilkakrotnie danego zdania i pomyślenie chwilę o domu, który chce się mieć w trakcie zajęć domowych, czy oglądania TV na pewno nie
  przyniesie oczekiwanego efektu.
  ——>>>>!!!!!Potrzebna jest chwila spokoju i najważniejsze – wewnętrzna radość i pewność, że ten dom jest już nasz. To nasze wewnętrzne przekonanie
  i radość ma bardzo dużą moc.Uczucie takiej radości można osiągnąć będąc za coś wdzięcznym. <———— ,,no własnie jak to ćwiczyc ??! Mam troche z tym problem , jak uskutecznić to o czym mowisz , gdzie lezy przyczyna ??! Jak robisz dwu punkt ??!"
  Masz rację, że trzeba „puścić’ myśl, jeśli będziemy myśleć, dlaczego jeszcze czegoś nie otrzymaliśmy dajemy Wszechświatowi sygnał braku.

  Dziękuje i Pozdrawiam !

  1. Witaj Gabrielu.
   Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytanie na temat wdzięczności. Pytasz, jak to ćwiczyć. Powiem Ci na swoim przykładzie, jak to robię.
   Najczęściej wieczorem, zamykam się w pokoju, wyłączam wszystkie grające sprzęty i siadam w ciszy. Przywołuję, jakąś sytuację ze swojego
   życia, która zawsze napełnia mnie radością i wywołuje uśmiech na twarzy. Każdy z nas miał chwile, kiedy niemal płakał z radości i wdzięczności,
   że mógł przeżyć coś dobrego i pięknego. Dla wzmocnienia takiego uczucia w sobie na początek, możesz przejrzeć zdjęcia, czy przeczytać może
   maila od bliskiej sercu osoby.
   Na pewno znasz to uczucie, kiedy wewnętrzna radość Cię rozpiera, a jednocześnie jesteś tak wdzięczny za kogoś, czy za coś, że chcesz cały
   świat obdzielić swoją radością.
   I takie właśnie uczucia należy przywołać w sobie, kiedy wyobrażamy sobie naszą upragnioną rzecz. Wyobraź sobie wtedy, jak najdokładniej
   to co chcesz mieć np: samochód, jaki ma kolor, jakie wyposażenie, usłysz warkot silnika, poczuj dłońmi kierownicę. Myśl o tym aucie tak, jakbyś
   już był jego właścicielem.
   Co do dwupunktu to zbyt wiele miejsca zajęłoby tu opisanie techniki. Ale wyślę Ci na maila filmik. Dwupunkt jest fantastyczny, bardzo upraszczając
   to takie współczesne „czary-mary” :-).
   Pozdrawiam serdecznie :-).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *