7 sposobów na przyśpieszenie manifestacji Prawa Przyciągania.

Główną ideą Prawa Przyciągania jest bycie współtwórcą z Wszechświatem manifestowania rzeczy, które są najbliższe Twojemu sercu.

Kiedy wykorzystujesz Prawo Przyciągania we właściwy sposób, możesz doświadczać manifestowania swoich pragnień w znacznie szybszym tempie, niż kiedykolwiek mógłbyś pomyśleć.

 

Możesz wykorzystać Prawo Przyciągania , aby przyśpieszyć rezultaty swoich pragnień wykonując następujące kroki.

 

7 sposobów na przyśpieszenie manifestacji Prawa Przyciągania.

1. Bądż wdzięczny teraz.

Wdzięczność może radykalnie zmienić Twoje życie. Najlepsze jest to, że Prawo Przyciągania daje Ci więcej tego przez co czujesz się wdzięczny i szczęśliwy.

Kiedy czujesz się sfrustrowany, masz zły nastrój, ciągle narzekasz Prawo Przyciągania da Ci jeszcze więcej powodów, żebyś był nieszczęśliwy. Zamanifestujesz jeszcze więcej sytuacji i okoliczności, które będą dla Ciebie niekorzystne i niemiłe.

Tak więc pierwsza zasada , która pomoże Ci osiągnąć szybsze rezultaty to wdzięczność za wszystkie dobre i pozytywne rzeczy, jakie są w Twoim życiu. Wtedy dostaniesz tego więcej i więcej.

 

2. Mów o tym.

Na początku może to wydawać Ci się dziwne, gdy dowiesz się, że Prawo Przyciągania działa najlepiej wtedy, kiedy mówisz o swoich pragnieniach tak, jaby już stały się faktem

W momencie, kiedy pojawiła się myśl już wprowadziłeś ją do swojej rzeczywistości. A im więcej mówisz o tej myśli, tym silniejsza się ona staje i tym szybciej przenosi się do Twojego życia i urzeczywistnia.

Pomyśl o dzieciach, które z niecierpliwością oczekują, tego czego chcą. Zobacz, jak cieszą się chociaż jeszcze nie mają swojej upragnionej zabawki.

Nie martwią się i nie zastanawiają o to, w jaki sposób ta zabawka do nich „przyjdzie”, po prostu wiedzą i są tym podekscytowane.

Mów z radością na temat tego co pojawi się w Twoim życiu, ponieważ Twoje słowa i myśli sprawiają, że pragnienia szybciej się urzeczywistniają.

 

3. Otoczaj się rzeczami, których pragniesz.

Możesz teraz zapytać, jak mogę otoczyć się rzeczami, których chcę, jeśli tego nie mam?

Tak naprawdę chodzi o to, żebyś odwiedzał miejsca, w których znajdują się takie rzeczy, zaczął przebywać w środowisku i wśród ludzi, którzy są blisko związani z rzeczami, których Ty pragniesz.

Skuteczne zastosowanie Prawa Przyciągania zależy od tego, czy jesteś już w energii tego, czego chcesz.

Jeśli chcesz mieć dobry samochód odwiedzaj ekskluzywne salony samochodowe, umów się na jazdę próbną i zachowuj się tak, jak osoba, którą stać na zakup drogiego auta.

Wybierz się do modnej, drogiej restauracji, poczuj się tak, jakbyś bywał tam na co dzień. Nie musisz wydawać fortuny, wystarczy, że zamówisz kawę, albo sok. Chodzi o to, żebyś poczuł tą atmosferę i potraktował „wpadanie” tam na kawę, czy obiad, jako coś normalnego, a nie nadzwyczajnego.

To od Ciebie zależy, czy stworzysz stan, który chcesz przyciągnąć, bądź konsekwntny i pracuj w ten sposób bywając w miejscach i otaczając się rzeczami, których pragniesz dopóki nie urzeczywistnisz swoich pragnień.

Prawo Przyciągania da Ci szybciej właśnie to na czym się skupiasz, o czym mówisz i co obserwujesz. Dostajesz więcej tego, czym się otaczasz.

To tak jak z pixelem FB, ciągle widzisz rzeczy, które raz Cię zainteresowały i w nie kliknąłeś :-).

7 sposobów na przyśpieszenie manifestacji Prawa Przyciągania.

4. Puść to !

Tak właśnie, odpuść! Wiesz, że chcesz doświadczyć, czegoś konkretnego, ale nie trzymaj się kurczowo swojego strachu i wątpliwości.

Im bardziej będziesz myslał o swoim pragnieniu w sposób wątpiący, albo zaczniesz wszystko rozkładać na czynniki pierwsze i racjonalizować tym bardziej katastrofalne w skutkach będzie Twoje manifestowanie w rzeczywistości.

Pozwól sobie być zadowolonym i pewnym siebie. Twoja intencja wysłana do Wszechświata tylko wtedy ma moc, kiedy nie jest podszyta strachem i niepewnością, a Ty nie czujesz stresu potrzebującego. Inaczej – Ty pragniesz, ale nie potrzebujesz.

Jeśli tworzysz i wiesz, że Prawo Przyciągania działa na Twoją korzyść to wkrótce Twoje pragnienia się zamanifestują.

Tworzysz, odpuszczasz i przechodzisz do stanu otrzymywania.

Istenie wielki paradoks związany z odpuszczaniem, ponieważ bardzo duża część manifestacji wymaga skupienia na Twoim pragnieniu, jednocześnie istnieje delikatny, równoważący akcent skupienia bez odczuwania potrzeby.

 

5. Naucz się otrzymywać,

Aby aktywować Prawo Przyciągania konieczne jest przejście do stanu otrzymywania. To jest coś, czego większość ludzi nie potrafi zrobić.

Wiele osób mówi, że chcą pewnych rzeczy, ale niewiele osób wie, jak otrzymać rzeczy o które proszą. Ludzie najczęściej wątpią lub czują się niegodni lepszego życia.

W głębi duszy czują, że nie zasługują i nie dostaną tego, o co proszą. Te wydawałoby się drobne poczucie niedogodności są w rzeczywistości gigantycznymi blokadami w manifestującym się procesie i mogą służyć jedynie niszczeniu tego, co masz nadzieję przyciągnąć.

Prawo Przyciągania jest nauką, która przenosi Cię głęboko w Twoją naturę i pozwala zobaczyć, gdzie czujesz się odłączony, jako współtwórca od Wszechświata.

Stań się godny i pozwól sobie na otrzymywanie.

 7 sposobów na przyśpieszenie manifestacji Prawa Przyciągania.

6. Zasługujesz na wszystko co najlepsze.

Stań się godny, uznając, że możesz manifestować wszystko czego pragniesz. Zasługujesz na manifestowanie wszystkiego, czego pragniesz, jesteś jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zasługujesz na wszystko co dla Ciebie najlepsze – tego chce dla Ciebie Bóg i Wszechświat.

Kiedy używasz Prawa Przyciągania, żeby urzeczywistnić dla siebie lepsze życie, jesteś w jego strumieniu, stajesz się lepszą wersją siebie i dodajesz wartość światu.

Im szybciej poczujesz się godny tego, czego pragniesz, tym szybciej zamanifestuje się to w Twoim życiu.

Jednym z największych manifestujących się blokad jest poczucie, że nie zasługujesz, na spełnienie swoich marzeń. Ale Bóg chce, abyś miał wszystko, czego pragniesz.

Wszechświat jest wystarczająco wielki, a w nim wszystkiego pod dostatkiem więc wystarczy dla Ciebie i dla wszystkich innych.

Pamiętaj: ZASŁUGUJESZ!!!

 

7. Dziel się z innymi.

Dziel się z innymi, a będziesz oszołomiony i zdumiony tym, jak szybko Prawo Przyciągania objawi obfitośc w Twoim życiu.

We Wszechświecie istnieje naturalny przepływ obfitości i aby zamanifestować swoje pragnienia musisz także być w strumieniu dawania. Obdarowuj innych, ale na miarę swoich możliwości.

Istnieje wiele wadliwych koncepcji dawania, które mówią, żeby dawać, jak najwięcej nawet jeśli to przekracza możłiwości osoby, która obdarowuje.

Nic bardziej błędnego. Daj tylko tyle, ile możesz i na ile Cię stać, nie dopuszczaj do sytuacji, „zastaw się, a postaw się”.

Obdarowywanie innych powinno sprawiać Ci przyjemność  i wywoływać poczucie szczęścia.

Rozdawaj regularnie, z miłością, ale pamiętaj o zachowaniu równowagi, a Prawo Przyciągania Cię pobłogosławi przynosząc Ci znacznie więcej niż dajesz.

Będąc szczodrym dostaniesz i zamanifestujesz o wiele więcej i szybciej niż mógłbyś sobie wyobrazić.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *